Vymáhání pohledávek

Vymáhání pohledávek. Jaká metoda vymáhání pohledávek je nejlepší? Začněte tím nejjednodušším a zveřejněte svého dlužníka. Inzerce pohledávek je bezplatná a přinese Vám následující výhody:

 • zveřejnění pravděpodobně donutí Vašeho dlužníka k úhradě pohledávky. Potvrzují to sami inzerenti svými referencemi i časté odstraňování zveřejněných pohledávek. Jak účinkuje zveřejnění na dlužníka?
 • Zveřejněnou pohledávku může od Vás někdo přímo odkoupit.
 • O zveřejněné pohledávky se čile zajímají vymáhací společnosti. Nemusíte ztrácet čas jejich oslovováním. Sami Vás budou kontaktovat s nabídkou vymáhání.

Vymáhání pohledávek pomocí zveřejnění nemusí být nejúčinnější metodou vymáhání. Ale proč nezačít nejrychlejší, nejjednodušší a navíc bezplatnou možností? Co Vám brání vymáhat pohledávky jinak, zatím co budou zveřejněny? Dlužníky můžete zveřejňovat po bezplatné registraci.

Dluhy, dlužníci

Vymáhání pohledávek inkasní agenturou

Nechcete-li pohledávky zveřejnit, zašlete nám je pomocí níže uvedeného formuláře. Spolupracujeme s několika inkasními agenturami, každá má silné stránky v jiné oblasti. S ohledem na povahu Vašich pohledávek vybereme pro Vás tu nejlepší. Nezapomeňte prosím uvést:

 • specifikaci dlužníka (IČ nebo RČ u nepodnikatelů),
 • výši pohledávky,
 • stáří pohledávky (datum splatnosti),
 • stav pohledávky (např. dlužník pohledávku rozporuje, uznání závazku, splátkový kalendář, soudním řízení, exekuce),
 • jakými písemnými doklady můžete prokázat oprávněnost Vaši pohledávky (smlouva, faktury, dodací listy, směnka).

Vymáhání pohledávek nebylo nikdy tak jednoduché.

Příspěvek byl publikován v rubrice Vymáhání dluhů se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

6 reakcí na Vymáhání pohledávek

 1. pujcka napsal:

  dekuji predem za kladne vyrizeni ohledne pujcky

 2. pujcka napsal:

  dobry den prosim o radu moje sestra je jiz 8 let po smrti zemrela trestnou nasilnou cinosti a ted rodicum prisel vytykaci dopis s hrozbou exekuce ze ma zaplatit 12 tisic – plus 5 tisic uroky a byli to pujcky bez rucitelu jako napriklad provident, cofidis , atd

 3. Dluh napsal:

  Dobrý den,

  Našla jsem si Vás na netu a mám dotaz. Spíše problém a nevím jak na to jít…………………….

  V lednu jsem za dnes již svého bývalého přítele zaplatila nájemné, neb by “ prošvihnul“ termín zaplacení, protože svoji mzdu bral “ na ruku“. udělal jsem toto gesto, aby neměl problémy s tím, že mi slíbil, že mi okamžitě peníze vrátí. Bohužel se tak nestalo a do dnešního dne mi je nevrátil. Těsně předtím jsem zjistila, že tento muž má hodně dluhů a popujčovaných peněz, které nevrací.

  Zkusila jsem oslovit majitele ubytovny, kde o bydlí formou banky o vrácení s tím, že jsem peníze poslala, ale vlastně jen formálně, majitel se kroutí s tím, že finanční částku 4000t. má již kdesi danou v účetnictví, že by to byl problém atd…………………sice navrhl setkání, ale zatím se tak nestalo ani na moje další naléhání, žádala jsem slušnou cestou o konfrontaci. Hájí se tím, že jsem ale vědala, že platím nájemné za člověka co bydlí na jeho ubytovně. Optala jsem se právníka a ten mi navrhl, abych podala trestní oznámení na svého expřítele o úmyslné obohacování……………………….a já nevím zda to tak mohu či ne.

  Raději bych zvolila formu přes vaši společnost, neb se jedná o člověka, jehož strach z PČR a Exekutorů je tak velký, že si myslím, že by tato cesta byla schůdnější a rychlejší.

  Doklad výpis z ůčtu mám, jeho zaměstnavatele znám, jediný jeho majetek v současnosti je nové osobní auto na jeho jméno, které si nyní koupil, ale dluh mi nehce vrátit,mám také schovanou konverzaci o tom, že se snažil abych ty peníze u majitele ubytovny ponechala, že mi to někdy vrátí,ale já sama jsem maminou dvou dětí, byla to jen pomoc aby měl ůhradu včas na ůčtu majitele ubytovny, nejsem tak bohatá abych tohle mohla jentak hodit za hlavu a má-li chlap tak málo cti v tělě že si půjčí od ženy a nevrátí pak je mi líto, že jsem chtěla pomoci…………………….

  No nevím, zda u Vás pochodím, vím, že tohle je tak malá částka, ale pro mě veliká…………………………….a tak nevím po kom nyní mám tu částku přes Vás vymáhat, zda od majitele ubytovny nebo od svého expřítele.

  Děkuji Vám za odpověď

  S.Valábiková

 4. Smlouva o uznání dluhu napsal:

  Dobrý den, dlužník je pan Michal Domorád,narozen 5.5.1987,trvalý pobyt odhlášen(v současné době se vyskytuje v Brně).Smlouva na 144tis.+úroky,měl uhradit do 2.ledna 2010.Nekomunikuje.Prosím o radu.Děkuji

 5. neplatic napsal:

  za blbost se plati!

 6. Kryšpínová napsal:

  Dobrý den, otec si půjčil peníze pro kamaráda, ten přestal platit, otec má exekuci na plat a vlastní směnku bez odporu podepsanou dlužníkem a svědkem, Kryšpínová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.